Pasaport ile Istanbul kartının HES kodlarını nasıl eşleştirebilirim?

Merhaba! HES kodu eşleştirme için sizin gösterdiğinizi yaptım. "U" harfinden başladım, başka harfleri denedim ama olmadı. Pasaport numaram 6 harfli ama 11 tane istiyor ve hata gösteriyor.

Lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz?

kullanici381053 kullanici381053 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İBB'den aldığımız bilgi şu şekilde: "Şu anda sadece Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve Yabancı Kimlik Numarası ile işlem gerçekleştirilmektedir. Pasaport Numarası ile eşleştirme yapılması için çalışmalar devam ediyor." Bir kaç güne kadar pasaport gibi bilgiler ile erişim tam açılacakmış.

    darkcrak darkcrak (5168)