Password Protect Video Master -- Player exe. dosyası açamıyorum pencere açılıyor video yüklenecek gibi oluyor ama video açılmadan kapanıyor

Merhaba,

internet üzerinde eğitim seti satın aldım bu eğitim setlerini indirdim ve bilgisayara özel şifremide aldım buraya kadar her şey yolunda fakat açmaya çalıştığımda kendini otomatik kapatıyor videoları oynatmıyor çok uğraştım çözemedim eğitim setini aldığım yerle de irtibata geçtim uzaktan bağlandılar ama onlar da çözemediler bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

buraksakalli buraksakalli (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartını güncelle;
    Zaten güncelse DDU ile kaldırıp tekrar yükle.
    DDU Nasıl kullanılır ?

    Directx11 indir.
    Directx11

    vcredistleri indir.
    Zaten W10 kullanıyorsan otomatik indirmesi gerekli.

    hydra hydra (3800)