PatchMyPC nedir? PatchMyPC nasıl kullanılır?

PatchMyPC nedir?

PatchMyPC hangi siteden indirebilirim?

PatchMyPC nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PatchMyPC nedir?

    JavaAdobe Flash,ChromeOracle, OperaApple iTunes, vb. ve Windows Güncelleştirmeleri de dahil olmak üzere bir çok güncelleştirmeyi sizin için kontrol eder ve isteğinize bağlı olarak güncelleyebilirsiniz.

    Uygulama tamamen ücretsiz ve güvenilir bir program.

    PatchMyPC hangi siteden indirebilirim

    PatchMyPC  indir  indirme linkine gitmek için sol taraftaki mavi ile yazılan butona tıklayın.

    PatchMyPC nasıl kullanılır?

    Kullanımı kolay ve kullanışlı programdır. Uygulamaları güncellemek için Apps bölümündeki Perform Update botununa basmanız yeterlidir. Bu butona basmadan önce güncellemek istediğiniz programları soldaki bölümden seçmelisiniz.
    Re-Scan Installed Apps butonuna basarak da yüklü uygulamaları tekrar tarayıp güncelleme listesine alabilirsiniz.

    Patch My PC Updater güncel olmayan programları kırmız ile gösterir. Güncel olanlar yeşil ile gösterilir. 1 Apps To Install yazan bölümde kaç uygulamanın güncelleneceğini görebilirsiniz.
    29 of 30 Up to Date yazan bölümde kaç program var ve kaçı güncel görebilirsiniz.

    Peki nasıl uygulamaları güncelleyeceğim?

    Perform update yazan butona tıklayarak güncelleyebilirsiniz altta gösterdiğim gibi.

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu tür paylaşımlarda biraz daha yazılı olarak programları anlatmaya çalışırsan çok iyi olur. Teşekkürler paylaşım için. hakan 5 yıl önce
    • Ama yazacak hiç bir şey bulamıyorum ki aklımda olanları yazıyorum @hakan darkcrak 5 yıl önce
    • @hakan güncelledim eskisinden baya baya güzel oldu darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak ince bir dokunuş yaptım, Ellerine sağlık hakan 5 yıl önce
    • Sorun yok teşekkürler @hakan darkcrak 5 yıl önce