Paycell kart nedir? Güvenilir mi?

Paycell kart nedir?

Paycell kartı güvenilir mi?

Paycell'in mobil uygulaması var mı?

Paycell kart kaç TL vergi kesiyor ve para yüklerken para kesiyor mu?

Paycell kartı nerelerde satılıyor ve kaç TL?

darkcrak darkcrak (5158)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Paycell kart nedir?

    Paycell kart: Operatör ve bankalardan bağımsız ayrıca başvuru ve değerlendirme süreci yok yani kartı almak için başvuru da bulunmanıza gerek yok ve değerlendirme süreci de yok direk kartı ala bilirsiniz Türkcell mağazasından ,D&R, PTT şubesinden ve Şok marketlerden herkesin ala bileceği ön ödemeli alışveriş kartıdır yani ne kadar yüklerseniz o kadar harcama yapa bilirsiniz. Türkcell'e ait ön ödemeli kartdır ayrıca yaş sınırı da yok.

    Bu kredi kartını almak için yapmanız gerekenler:

    • Telefon numaranızın olması gerekiyor.
    • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekiyor.

    Paycell kartı güvenilir mi?

    Turkcell'in güvencesiyle ve Türkcell in olduğunu düşünürsek alına bilir çünkü Turkcell  28 Şubat 1994 tarihinden beri müşteri topluyor ve gayet büyük bir şirket diye biliriz. Türkiye ye katkıları da oluyor mesela bazı projeleri destekliyor ve bu projeler ile iş birliği yapıyor. Geçenlerde 5G için çalışmalara başlamıştılar ve başarmışlardı. Mağazalarında çalışanlar da güler yüzlü.

    Yukarıda anlattıklarım + yönleri fakat - yönleri de var.

    - yönleri: Çok pahalı ve bir çok kullanıcı Turkcell den bıkmış durumda faturalılardan bazen fazla para kesiyor kısacası müşterileri kendilerinden bıktırdılar ama Turkcell bir çok konuda diğer operatörlerden benim bildiğim daha iyiler fakat müşteri memnuniyeti olarak kötüler. Bazı kullanıcılar Turkcell den ayrılana kadar baya uğraşıyorlar. Bu dediklerim sizlere bilgi amaçlı

     Paycell'in mobil uygulaması var mı?

    Hem IOS için hem de Android için yaptıkları bir uygulama var diğer Ön ödemeli kartlar gibi.Bu uygulama ile salla kazan ile puanlar kazana bilirsiniz ve bunları biriktirerek Trentyol gibi büyük sitelerde indirim kuponu kazana bilirsiniz ayrıca bu puanlar ile internet de ala bilirsiniz yani mobil internet.

    Paycell uygulamasını Android telefonunuza indirmek için tıklayın.

    Paycell uygulamasını IOS telefonunuza indirmek için tıklayın.

    Paycell kart kaç TL vergi kesiyor ve para yüklerken para kesiyor mu?

    • Aylık Kullanım Ücreti 1 TL
    • Türkcell mağazalarından veya satış noktalarından para yüklemek Ücretsiz
    • Paycell Kartlar arası Para Transferi Ücretsiz
    • İade işlemlerinde 10 TL ve üzeri tutarlar kabul ediliyor.
    • Denizbank ATM sinden para yükleme ücreti 2 Tl yani işlem ücreti.
    • Albaraka, TEB, Yapı Kredi Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Q&B Finansbank, ING Bank ve Halkbank ATM’lerinden yükleme (BSMV Hariç) İşlem ücreti 1 TL + tutarın %1

    Paycell kartı nerelerde satılıyor ve kaç TL?

    Paycell kart 10 TL dir ama İnternetden alırsanız 9.90 TL.

    Peki nerelerde paycell satılıyor:

    • Türkcell mağazalarından ala bilirsiniz
    • Türkcell'in internet sitesinden ala bilirsiniz Link
    • D&R mağazalarından ve www.dr.com.tr'den
    • PTT şubelerinden
    • Ve son olarak Hepsiburada

    7 Mart 2020 ek olarak:

    ​​​​​​​Artık Paycell kartını Şok marketlerinden 5 TL ücret ile temin ede bilirsiniz ayrıca Türkcell mağazasında satılan ile Şok da satılan Paycell arasında bir fark yok sadece Şok da ucuz yani aynı mal ama fiyatı ucuz.

    darkcrak darkcrak (5158)