Paycell şifre hatırlatma mailleri gelmiyor

Paycell uygulaması için oluşturduğum şifreyi unuttum uygulamaya girdim ve şifre yenileye bastım ve e posta adresime kod gönderdiler ancak gelenler kutusunda hiçbirşey gözükmüyor aynı durum diğer girişler içinde oluyor e postama doğrulama kodu veya linki gönderiyorlar fakat uygulamada gözükmüyor e posta mı doğru girdiğime kesinlike eminim.

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gmail uygulamasında gelen mailler spam yani istenmeyen e-posta bölümüne düşüyor olabilir.  Gmail uygulama ekranında solda bulunan 3 çizgiye dokun. Daha sonra Spam yazan klasöre dokun. Muhtemelen tüm gönderilenler buradadır. Yine aynı şekilde Tanıtım veya Sosyal klasörüne düşüyor olabilir. Bu klasörleri kontrol et.

    Bu klasörlerde de görünmüyorsa mail gönderen Paycell email gönderiminde sorun vardır. Daha sonra tekrar dene.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      E-Maili farklı girmişsindir.

      hydra hydra (3800)