Paylaşım hakkında

Saygıdeğer arkadaşım facebook grubunuza ve Uzmanım.net e yeni katıldım. IE de https://www.fullprogramlarindir.com https://www.fullprogramlarindir.com adresinde ki Menzil kardeşimi yapmış olduğum işten dolayı sevdim. Sorunsuz güncel program paylaşımı ve konulara cevap vermeye çalışıyorlar. Ve oradan indirdiğim programda facebook adresinize ulaştım. Facebookta link vererek program paylaşımında bulunabilir miyim? Yanlış birşey yaparak saygısızlık yapmak istemiyorum. Mesajıma olumlu ya da olumsuz cevap verirseniz memnun olurum. Yaşım 60, Şimdiden teşekkür ederim. mail adresim reteebu@gmail.com

kullanici493049 kullanici493049 (1)
6 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Mail ile size dönüş yaptım fakat mail adresinizi sanırım yanlış girdiniz, mail geri döndü.

uzmanim.net bünyesinde crackli ve illegal paylaşımlar yapmamak gibi bir politikamız var. Paylaşmak istediğiniz programlar bu politikamızı ihlal etmiyorsa, ve "nedir, nasıl kullanılır" formatına uygun olacaksa programları paylaşabilirsiniz.

alattin alattin (16984)
6 yıl önce cevaplandı

    Ne demek bu?

    151515 151515 (11)