Paylaşımı öne çıkarma ücretti nasıl ödeniyor ?

Kendi  yönettiğimiz  bir  facebook  sayfasında  (bu  gönderiyi 3 – 5 – 15  tl  gibi  ücretle  öne  çıkar)  diye  bir  sistem  var.

Bu  sistem  tanıma  vaat  ediyorum.

Bilmediğim  şu  bu  tanıtım  ücreti  nasıl  ödeniyor ?  internet  faturasına mı  ekleniyor ?

Yoksa  kredi  kartıylamı  ödeniyor ?

Ve  böyle  bir  tanıtım sizce etkili  olur mu ?

Yardımcı  olursanız  sevinirim . : )

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu ücreti kredi kartı ile ödüyorsunuz. Reklam verirken, paylaşımı öne çıkartırken sizden kredi kartı bilgilerinizi istiyor. Siz bilgileri girdikten sonra belirlediğiniz bütçe oranında kartınızdan çekim yapıyor.

    Telefon faturasına filan yansıyan bir şey yok.

    cemkara cemkara (4215)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler . Bilginize sağlık. @cemkara (4055) mat7 7 yıl önce