PayPal Türkiye'de tekrar açılır mı?

Merhaba;

Sevdiğim ve kullanmak istediğim bir platform var ve bunun için de PayPal'a ihtiyacım var. Sizce PayPal Türkiye'de tekrar açılır mı?

toprak34 toprak34 (2026)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kimse istemezdi Türkiye de yasaklanmasını fakat bir sebepden dolayı Türkiyede yasaklandı.

    Wikipedia'da Türkiye de yasaklanmıştı fakat uzun bir aradan sonra tekrardan açıldı fakat Paypal'ın ne zaman açılacağı belli değil , açılır mı da o da belli değil. Ben ne desem yalan olur fakat benim düşüncem yine Türkiye de açılır fakat bunu biz bilemeyiz çünkü onlardan resmi bir açıklama gelmediği sürece bizim dediklerimiz tahmin olur ve yalan olur.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      PayPal Türkiye'nin isteğini yerine getirmediği sürece zor açılır. Türkiye istiyor ki, ülkedeki kullanıcıların yaptığı para transferlerini, veri alışverişlerini farklı bir ülkede işleme, Türkiye'de sunucu kurup bütün verileri bu ülkede sakla. Paypal ise bunu kabul etmiyor. Bir tarafın taviz vermesi lazım, kimse taviz vermediği için açılması şu an için imkansız..

      omercik omercik (9418)
      4 yıl önce cevaplandı

        Şuan için mümkün görünmüyor Toprak. Yakın zamanda açılacağını düşünmüyorum. Belki hükümet değişir, farklı bir anlayış gelir o zaman açılır.

        alattin alattin (16999)