PC açıldığında cmd açılıyor.Başka hiçbir şeyi açamıyorum.

Bilgisayarı açtığımda cmd açılıyor.internete giremiyorum veya başka bir şeye tıkladığımda girmiyor.lütfen yardim

ceyhunokutan ceyhunokutan (1)
8 yıl önce sordu

  • cmd ekranında bir şey yazıyor mu? Ekran görüntüsü veya biraz daha bilgi alabilir miyiz? murat 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

PC'yi Güvenli Mod'da başlat ve Sistem Geri Yükleme ile sistemi problem öncesi bir zamana geri al.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Daha sonra PC'de kurulu antivirüs programıyla ve zararlılara karşı güvenilir bir programla derin bir tarama yap.

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)