PC açılışında num lock tuşu açılıp kapanıyor

Merhabalar hocam malware bytes ve karpersky birşey bulamibulam ama PC açılırken numlock kendi kendine açılıp kapanıyor sizce keylogger varmıdır

qwea qwea (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayar açılırken Numlock'un kendi kendine açılıp kapanması normal. Pek çok bilgisayarda bu olur. Bilgisayar açılırken klavyeye enerji gelmesi, sürücülerim yüklenmesi gibi aşamalarda klavyenin üzerindeki ışıklar yanıp sönebilir.

    Virüs taraması da yapmışsın. İçin rahat olabilir. Keylogger böyle kendini belli etmez.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Eyvallah hocam bide bi pcde tuşlar fln çalışmadı ama kapatıp açınca düzeldi qwea 5 yıl önce
    • Tuşlardan bir veya bir kaçı basılı kalmış vs olabilir @qwea murat 5 yıl önce
    • Yani sıkıntı yok demektir demi hocam şimdiden teşekkürler meşgul ettiğim için özür dilerim qwea 5 yıl önce
    • @qwea burası uzmanim sitesi yani soru sorabileceğin ve cevap alabileceğin bir platform. Tabiki yardım edecekler, mesgul etmende sakınca yok. ilkaybaki16 5 yıl önce
    • @qwea hayır bir sıkıntık yok dostum. Her zaman buradayız. murat 5 yıl önce