PC Agent nasıl kaldırılır?

5 gün önce PC AGENT adında bir program kurdum. Bilgisayarı her açtığımda kamera otomatik arka planda çalışıyor ama görev yöneticisinde açık gözükmüyor. Bu programı nasıl kaldırabilirim. Hiç bir yerde dosyası ve kurulum dosyası yok. Silemiyorum.

ihsanosnmz ihsanosnmz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC Agent diğer programlar gibi Denetim Masası > progralar ve özelliklere kendini eklemez.

    PC Agent  kaldırmak için

    1. PC Agent  programını açın.
    2. Üst menüden Monitoring seçeneğine tıklayın.
    3. Açılan menüden Uninstall seçenepini tıklayın.
    4. PC Agent kaldırmak isteyip istemediğinizi soran ekranda Yes tıklayarak onay verin.
    5. Bu işlemden sonra PC Agent kaldırma tamamlanmış olacaktır.

    PC Agent bilgisayarınızdan tamamen kaldırılmış olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)