Laptop ara ara donma sorunu

laptopda bu aralar chromeda gezinirken birden pc kitlenio yavaşlıo 3 sn felan takılıo sonra kendine geliyor laptop monster 8 gb ramli yeni bi laptop 5 aylık felan sorunu anlamak veya çözmek için ne yapabilirim (windows güncelleşiyo sanmıştım güncelleme yükelmiyormuş normal haldeyken takılıor)

hcy043 hcy043 (7)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Donanımsal. Bir sorun olabilir Servise soyleyin gerekirse..

Eger windows 7 ise normaldir :D Bazı pclerde format atınca daha kasmaya başlayabiliyor.

By @safadam sundu..

safadam safadam (-84)
7 yıl önce cevaplandı

  • safadam, zaten cevabı kim yazmış görünüyor. Cevaplarının sonuna bir şey eklemen hoş görünmüyor alattin 7 yıl önce