pc başlangıcındaki dll sorunu

yeni ekran kartı driverini yükledikten sonra pc açılışında başlangıçta gelen hata ( playstv_launcher_exe sistem hatası ) devamı ( program api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bilgisayarızında eksik olduğundan başlayamıyor. bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin ) diye bi hatayla karşılaşıyorum sorun nedir acaba.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başlangıçtan PlaysTV ugulamasını kaldırırsın (Görev Yöneticisi, Başlangıç sekmesi altından yapabilirsin). Sonra bu uygulamayı kaldırır ve istersen daha sonra problemsiz olarak yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.

    Veya hiç uğraşmaz, sistem geri yüklemesi yaparak PC'yi problem öncesi bir zamana geri alırsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer normal windows oturumu açılmıyorsa bunları PC'yi güvenli Güvenli Mod'da başlatarak orada yaparsın.

    Güvenli Mod'uda açamıyorsan  PC'yi bir kurtarma medyası ile başlatarak (windowsun yüklü sürümüne ait yükleme DVD'si veya flash belleği) ön yükleme sonrası "Onarım" seçeneklerinden halledersin.

    temmuz temmuz (12505)