Pc coktu masaustunde resım var

Arkadaşlar bilgisayarımda masaüstünde önemli dosyalarım vardı bilgisayar çöktü ne yapmalıyım

Not:Resimleri Kurtarmak istiyorum kaydedıldıgı bır yer varsa soyleyın lutfen

samet14 samet14 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CD'den açılan işletim sistemiyle (canlı işletim sistemi) PC'yi başlat. PC açıldığında bildiğin windows (veya linux) açılacaktır. Dosya Gezgininden/Bilgisayarımdan çöken windowsun bulunduğu disk bölümüne gir. C Olduğunu farzedelim (Canlı işletim sisteminde harf değişikliği olabilir). C:\users\kullanıcı ismin (bilgisayar ismi)\desktop veya C:\kullanıcılar\kullanıcı ismin\masaüstü'ne gir, ulaşmak istediğin dosyaların hepsinin orada olduğunu göreceksin. Hepsini bir harici USB diske/flash belleğe aktarabilirsin.

    Geçmiş olsun.

    temmuz temmuz (12505)