Pc de ekran sinyal yok diyor

Merhaba iyi gunler iki gun once gece pcyi kapattim uyudum sabahinda acmaya calistim Acilmadi. Ramlerin yerini degistirdim hala ayni sonuc ekran karti calisir vaziyette bios pilini taktim cikardim cmosu resetledim elektrik akimini atmak icin 6-7 saat bekledim ama atmadi. Pc usbleri de gormuyor klavye mays veya farkli usbler calismiyor. Usbleri cikartip da calistirdim farkli ekran da denedim ancak sonuc ayni bu arada ekran karti ram vs giris yerlerini de kendilerini de temizledim. Bilgisayar power tusundan aciliyor, ancak kapanmiyor power tusundan mecbur goruntu olmadigi icin fisini cekiyorum

kullanici769627 kullanici769627 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sorun güç kaynağından kaynaklanıyor gibi duruyor. Farklı bir güç kaynağıyla test etme şansınız varsa deneyin. Eğer farklı bir güç kaynağıyla test etme şansınız yok ise güç kaynağını servise yollayın.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      onboard ekran kartı varsa eger onunla dene birde.

      pearttt pearttt (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Onboard ekran kartim malesef olmadigi icin deniyemiyorum, supp da da problem yok denedim calisiyor. Dusuncem acaba anakart ta mi problem var

        kullanici769627 kullanici769627 (1)