PC'de iki hata alıyorum

 ilki, mouse'u oynattığımda, ekranda düz farklı renkte piksel çizgiler oluşuyor. ikincisiyse, bilgisayarım devamlı gün içerisinde kilitleniyor, mavi ekran hatası veriyor. Minidump dosyasını paylaşabilirim bakarsanız. Bunun sebebini bir türlü anlayamadım. Uzman birisi eminim ki vardır, sitenin ismi zaten uzmanım.net.

kullanici49479 kullanici49479 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Minidump dosyasını atmadan bir şey diyemeyiz. Minidump dosyasını atabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)