PC de kendi kendine programlar yükleniyor

arkadaşlar abim ses dosyası indiriyim derken bilgisayarda sorunlar çıkmaya başladı. ne kadar kaldırırsam kaldırıyim pc kendi kendine gamesdeskop,portalsepeti,anyprocet,infonaut gibi dosyalar iniyor uğraşıp hepsini kaldırıyorum internete  5 dk gezinirken tekrar inmiş halde buluyorum. kendi kendine kurulum menüleri açılıyor kapanmıyor. revoinistal la kaldırdım yine fayda etmedi

hamzasoyler6 hamzasoyler6 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Aynı sorun bende de vardı.Bilgisayarınıza virüs bulaşmış durumda.Bunu şu adımları izleyerek çözebilirsiniz ;

    *AdwCleaner adlı programı yükleyin.Gerekli işlemleri yapın.Detaylı bilgiyi http://uzmanim.net/soru/adwcleaner-nedir-adwcleaner-nasil-kullanilir/954 'den öğrenebilirsin.

    *Daha sonra IOBit Uninstaller adlı programı yükleyin.Kendi kendine kurulan programları ''U güçlü kurulum kaldırma'' adlı seçenekten kaldırın.

    SORUNUN ÇÖZÜLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    8 yıl önce cevaplandı

      Son dönemdeki en temiz çözüm sistem geri yükleme yapmak.

      Sistem geri yükleme ile son değişiklikleri geri alma

      Bu çözüm olmazsa muklata bunu deneyin: Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?

      hakan hakan (15394)