PC'de mouse donuyor

son 3 gündür mouse oku hareket ettirirken donuyor ve tekrar hareket etmesi 10 saniyeyi buluyor, bunun sebebi nedir, çok can sıkmaya başladı.

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mouse'un kablosuz mu kablolu mu? Kablosuz ise pili bitmek üzeredir, ya da mouse'nun usb yeri arızalıdır bazen benim de oluyor ben usbyi'yi çıkarıyorum başka girişe takıyorum sorun çözülüyor bazen de pili bitmek üzere oluyor değiştiriyorum sorun çözülüyor. Kablolu ise usb kablosunda sıkıntı vardır, kontrol et.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • kablosuz fakat pili daha yeni değiştirdim ve duracell yani kısa sürede bitmesi çok zor pille alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 O zaman usb yerinde sıkıntı var, mouse'un usb'sini çıkar başka girişe tak, ya da başka mouse al. ilkaybaki 5 yıl önce
    • tek çözüm yolunun bu olmaması lazım :) veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 Valla ben ikisinide uyguladım bende sorun çözüldü. ilkaybaki 5 yıl önce
    • teşekkürler, önerinizi deneyeceğim veysi2023 5 yıl önce
    • usb yerini değiştirdim ve pilleri değiştirdim sorun çözüldü. teşekkürler veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 rica ederim. ilkaybaki 5 yıl önce