PC'den emoji nasıl atılır?

Pc'den emoji nasıl atabilirim? En pratik ve kolay yolu nedir?

veysi2023 veysi2023 (149)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu konuda anlatmıştım bu durumu. ( https://uzmanim.net/soru/klasor-ismi-olarak-emoji-kullanma-yontemi/94152 )

      + . ( nokta tuşu )  ile emoji panelini açabilirsin.

     " Windows Tuşu + Nokta Tuşu " ile emoji panelini açabilirsin..  ( üsteki tuşların açılımı )

      => Ek olarak linkteki konuya git ; çözümün ortalarında yazmıştım bu durumu..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sen Windows 10 kullanıyordun bildiğim kadarıyla. Görev çubuğuna sağ tıkla ve "Dokunmatik klavye düğmesini göster" özelliğini aktifleştir. Sonra sağ alt köşeye klavye simgesi gelir, o klavyede emojiler var. Gerektiğinde oradan istediğini seçebilirsin.

      omercik omercik (9418)
      4 yıl önce cevaplandı

      • emoji atmak için kodlar yok mu mesela kodu yazınca o kpdun eşleştiği emojiden atsa yani böyle bir özellik var mı? veysi2023 4 yıl önce
      • dediğiniz yönetm işe yardı bu dediğim kodla emoji atma diye birşey var mı? veysi2023 4 yıl önce
      • Benim bildiğim yöntem maalesef bu ama @ybaskin34 belki bu konuyla ilgili bir şeyler biiyordur. omercik 4 yıl önce
      • @farurhenho yorum olarak yazdım konuya. hatırlıyor musun bu klasör ismi olarak emoji kullanma adlı konu açmıştım . orda vardı bunun çözümü 😊 ybaskin34 4 yıl önce