pc den kalkmayan programi kaldirma

Pc den kalkmayan programi kaldırmak için Microsoft bir programı vardı ama adını hatırlayamıyorum.

PC'den kaldırılamayan programları kaldırmak için Microsoft'un bir programı var mı veya kaldırılamayan programı kaldırabilmek için başka bir program var mı?

kullanici694114 kullanici694114 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarından kalkmayan bir programı kaldırmak istiyorsan,IObit Uninstaller adlı programı deneyebilirsin.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

      ahmetsamil'in bahsettiği programın anlatımını bulabilirsiniz: IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

      Microsoft'un Windows Installer Cleanup Utility adında bir programı vardı. Özellikle Windows XP gibi sistemler için Microsoft ürünlerini kaldırmak, Microsoft office gibi, kullanılan bir yazılımdı

      Eğer aradığınız buysa buradan indirebilirsiniz: Windows Installer Cleanup Utility

      hakan hakan (15424)