pc den twitter hesabıma girince daha sonra hesabımda kendiliğinden saçma sapan şeylere otomatik fav atıyor ertesi gün fark ediyorum

bazen pcden twitter hesabıma giriş yapıyorum ve sonrasın da çıkış yapıyorum ertesi gün hesabım otomatik olarak kendiliğinden fav atıyor, twitter hesabım mi virüslü yoksa pc mi anlamadım? telefondan giriş yaptığımda herhangi sorun yaşamıyorum , çözüm önerilerinizi bekliyorum

lapara lapara (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında virüs ola bilir veya keylogger ola bilir benim önerim şu antivirüs programları ile bilgisayarını tara ve hesaplarının şifrelerini değiştir.

    darkcrak darkcrak (5168)