PC-Doctor Communications Manager nedir, virüs mü?

Görev yöneticisinde PC-Doctor Communications Manager adlı bir işlem var.

PC-Doctor Communications Manager nedir,  PC-Doctor Communications Manager virüs mü?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC-Doctor Communications Manager nedir,  PC-Doctor Communications Manager virüs mü?

    Görev yöneticisinde PC-Doctor Communications Manager adlı bir işlem görüyorsanız DELL bilgisayar kullanıyorsunuz demektir. PC-Doctor Communications Manager DELL pc ve lapoplarda çalışan bir uygulamadır ve DELL şirketine ait bir yazılımdır.

    PC-Doctor Communications Manager  virüs değildir.

    Program yolu olarak C:\Program Files\Dell\SupportAssistAgent\PCDr\SupportAssist\6.0.6992.1338 yolu üzerinde bulunur ve Dell destek asistanı yazılımına ait bir işlemdir.

    Çalışan dosyasın adı ve uzantısı pcdrwi.exe olarak görünür. pcdrwi.exe dosyası SupportAssist adlı DELL sistem yazılımına aittir.  pcdrwi.exe dosyası çalıştırılabilir bir dosyadır ve bilgisayar ilk açıldığında otomatik olarak belleğe yüklenir.

    SupportAssist uygulaması, dell bilgisayara ait sürücü güncellemesi, BIOS güncellemesi, Performans yapılandırması, Ağ iyileştirmesi, dosya temizleme gibi temel bakım işlemlerini yerine getiren bir yardımcı programdır.

    Ayrıca SupportAssist donanımı da tarayarak olası sorunları size listeler.

    PC-Doctor Communications Manager  güvenilir bir yazılımdır ve bilgisayarınızda olması herhangi bir soruna yol açmaz.

    murat murat (12492)