PC donma proplemi

Bu hiç olmazdı arada csgo oynarken bı anda ekran donuo görüntü var ama dönük hicbisey yapamıyorum tek reset atarak çare buluyorum bazen üst üste olduğunda oluo

kullanici894038 kullanici894038 (1)
4 yıl önce sordu

  • Eskiden bu sorun var mıydı? darkcrak 4 yıl önce
  • Eskiden bu sorunun olması ne gibi çözüm sağlayacaktır sevgili @darkcrak olası ihtimalle sistem geri yüklemeyi önericeksin değilmi ? infinity 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Başka hangi oyunlar oynuyorsun CS:GO dışında ? O oyunlardada oluyormu ? Ekran kartından şüpheleniyorum.

Sistem özelliklerin nedir ?

HDTune ile Error Scan yaparmısın ? ve HDD'in sağlık durumunuda söyle.

infinity infinity (402)
4 yıl önce cevaplandı

    1.Çözüm:

    Bilgisayarının ekran kartı eski ola bilir ekran kartını güncellemeni tavsiye ediyorum.

    2.Çözüm:

    Bilgisayarında virüs ola bilir. Altdaki antivirüs programları ile bilgisayarını tara ve çıkan virüsleri temizle.

    3.Çözüm:

    Ben'de zula oynarken donuyordu ben altdaki yardımcı program sayesinde donma sorununu çözdüm.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Game boost uygulamalarına hiç güvenmiyorum Game Booster'ı da zaten önermiyorum Virüslerden kaynaklanacağını sanmam. Ekran nkartı sürücüsünü en son sürüme yükseltsin bi arkadaş ama ondanda sanmıyorum. sorun büyük ihtimalle Ekran kartı miladını doldurmuş, orta ihtimalle HDD bad sector yapıyor. @darkcrack @kullanici894038 infinity 4 yıl önce
    • @infinity benim yazdıklarımı bi denesin darkcrak 4 yıl önce
    • Bu donma probleminin Game booster'la MalwareBytes'la ne alakası var ?????????? @darkcrak infinity 4 yıl önce