Pc donuyor ctrl alt delete ye basınca geçiyor

Asus k55vj leptobum var , 2 dk da bir donuyor hiçbirşeye tıklanmıyor ctrl alt delete görev yöneticisini acınca donma geçiyor o anda cpu yüzde yüz gösteriyor anlık sonra düşüyor açıkta olan uygulamaları arka plan ayarlamalarnı herşeyini yaptım biosumda güncel acaba sorun nedir

harunhan harunhan (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    CTRL ALT DEL yapınca kendine gelmesi iyi bir durum. Sorun yazılımsal gibi en azından. Donanım sorunu olsaydı hiç tepki vermezdi.

    Temiz ön yükleme yapmanı ve virüs taraması gerkeşleştirmeni öneriyorum. İlk yapılması gereken bunlar. Belliki çalışan bir uygulama sistemi kararsız hale getiriyor:

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Windows 7 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      olmadı ssd kullanıyorum söylediklerinizi yaptım

      harunhan harunhan (1)
      2 yıl önce cevaplandı

        SSD marka model belirtir misiniz? Kronik sorunlu SSD'lerde bu sorun yaşanıyor genellikle.

        hydra hydra (3800)