Pc Ekran kapanma

Arkadaşlar ben pc de CS:GO oynuyom da pc ekranı kapanıyo bazen tamamen kapanıyo ısınmaktan  mı acaba bi yardım

ahmet5847 ahmet5847 (92)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bilgisayar aşırı ısındığı zaman kapanarak kendini kurtarır oynadığınız oynu boyutu büyük ise işlemciler aşırı kullandığında bilgisayar normal olarak kapanır  önlem olarak pc toz temizliği termal macun gerekirse birde soğutucu altlık alırsınız

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler ahmet5847 7 yıl önce
    • peki ısınddığnda res atması gerekmiyomu neden ekran kapnıyo kasa çalışıyo sebep ne ahmet5847 7 yıl önce

    arkadaşa katılıyorum.. peki sadece oyun sırasında mı böyle oluyor ? ısı değerlerini yazabilir misin oyun sırasındaki ?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    7 yıl önce cevaplandı

    • şey ısı değerlerini bilmiyom ama cs go oynarken kapanıyodu emsisoft emergeny kit le taradım ama bişi çıkmadı şimdide kapanma sorunu olmadı inşallah olmaz en fazla işlemci kullanımı var ya orayı düşürdüm daha kapnmadı ahmet5847 7 yıl önce
    • @ahmet5847 şuan problem var mı ? peki kasaya elliyince baya ısıdığını hissediyor musunuz ? ayrıca oyun açılır açılmaz mı kapanıyordu yoksa biraz oynadıktan sonra mı ? Probleminiz hakkında tam detaylı bilgi verebilir misiniz ? ybaskin34 7 yıl önce
    • şuan için yok kasının yanı açık oynadıktan sonra elimi hafiften sokuyorum sanki yaz gelmiş gibi oluyo :D biraz sonra kapanıyo ahmet5847 7 yıl önce
    • @ahmet5847 ısınmasından kaynaklı olabilir.. oyun dışında herhangi bi işlem yapınca kapanma oluyor mu ? bendede cs go var oynayınca kasa ısındığını fakediyorumda kapanma olmuyor bende. sistem özelliklerin neydi ? ybaskin34 7 yıl önce
    • 4gb ram 1gb ekran kartı bide amd ıı x4 athlonh processor 640 eski biraz ısınmasından olabilir mi bide bi ara pc açılırken donmaya başladı aq google açıyorum biraz donuyo ki hiç yapmazdı sonra düzeliyo up çözüm ahmet5847 7 yıl önce
    • ısınmadan dolayı olabilir. temizlik ve termal macun işlemleri yaptınız mı ? virüs taraması falan yapın bazen büyük virüsler ağırlaştırabiliyor böyle. bide arka planda çalışan ağır program vs. yok değil mi ? görev yöneticisinde donma vs. bişey olunca bellek miktarı ve cpu kaç gösteriyor @ahmet5847 ybaskin34 7 yıl önce