PC için en iyi animasyon video motaj programi hangisi

selam aleykum abiler. 2GB lik RAM için video montajlama programi varmi dir. Kendim bir animasyonlu video yaratmak istiyorum. Mesela. arapa çizip onu janlandirmak istiyorum. bunun için ücretsiz bir Uygulama varmidir. cevaplarsaniz sevinirim.
benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1-)Toon Boom
    2-)Synfig Studio
    3-)Digicel FilipBook
    4-)CrazyTalk Animator
    5-)Anime Studio

    Tavsiyeme göre sıraladım. İyi Çalışmalar

    ahmetakturk ahmetakturk (31)
    2 yıl önce cevaplandı

    Daha önce animasyon yapmamışsanız veya bu konuya aşina değilseniz bilgisayardaki programların çoğu sizin için başlangıçda zor olacaktır ve öğrenme için zaman gerekli. Ayrıca dokunmatıik kaleminiz veya çizim tabletiniz yoksa bilgisayarda bu iş zor ve zahmetli. Benim önerim telefonda veya pcde Bluestacks ıle FlipaClip kullanmaniz. StickNodes ve Toonboom da kullanabilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Evet daha önce hiç animasyon video hazirlamadim ilk kez denemek istiyorum. Ve tabiki Çizim tabletim ve dokunmatiik kalemim yok. Mecburen. Bilgisayar'da yapacağim. Önerilerin için teşekkür ederim. benmerakettimde 2 yıl önce