Pc İçin Güzel Bir Klavye Arıyorum

Bir Klavye Bulmama Yardımcı Olurmusunuz ?

Logitech G105 Buldum Ama Renk Değişmiyor.

Özellikler ;

1 - ) Hem Rainbow Hemde Normal Renk Olsun

2 - ) Türkçe Harfler Olsun

3 - ) Logitech Olsa İyi Olur . Yazılımdan Dolayı

4 - ) Multimedya Tuşu Nerede Olursa Olsun Ama Olsun.

5 - ) Mekanik Hisli Olsun . (Olmasada Olur)

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    (Benim bildiğim kadarıyla) Logitech'in renk değiştiren klavyesi yok, renkli var ama renk değiştiren var mı bilmiyorum. Ama şunu önerebilirim:

    Tigoes K9 Ledli Gaming Klavye

    Gang GK05 TR Q Rainbow Led Işıklı Multimedya Gaming Klavye

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Multimedya Tuşu Yok. Ve Mekanikmi malgibiolan 6 yıl önce
    • Everest Spectra R5 Önerirmisiniz ? malgibiolan 6 yıl önce
    • Açıkçası hiçbir gaming ürününü kullanmadığım için tecrübem yok. Sadece senin konu detayında belirttiğin özelliklere göre araştırma yaptım. "Bunu öneririm, bunu önermem" diyemeyeceğim. @malgibiolan omercik 6 yıl önce

    Tigoes K9 öneriyimm K9 KLAVYE  "TR TÜRKÇE Q"  KLAVYEDİR

    İncelemek için tıklayın

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bir Buna bak; TIKLA

      Birde buna: TIKLA

      nvidiagtx nvidiagtx (690)