Pc için Ucuza Alınan Gamepad leri kurma ve oyunlara göre ayarlama

Bildiğiniz üzere çarşidan aldığınız 15-20 liralık gamepadleri her oyun , açıkçası çoğu oyun desteklemiyodur. ben bunun çözümünü merak ediyorum.gamepad'ı pc ye tanıttıktan sonra oyunlara girsende o gamepad ile hiçbir işlem yapamıyorsunuz . bunun çözümü nedir. Nette birsürü emulator programları var fakat açıklayıcı bir şekilde anlatılmamıştır.Oyun Olarak Call Of Duty Black Ops örneğini verebilirm.işletim sistemi win8

blackheaven blackheaven (728)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Onu değilde Pro Evolution Soccer 2013 örneğinin verebilir misin?
    Win 7 için.

    utkualtinok utkualtinok (1)