PC kapalıyken monitörde sinyal yok uyarısı çıkıyor

Monitor ve pc acik iken  pc kendi kendine ekranin ayarlarini ve  ekran rengini kendi kendine degistiriyor kapatincada pc yi kendi kendine  15.20 sani ye aralik ile sinyal yok diyor kapali ilen niye yapiyor bilgisi olan var mi

kullanici523630 kullanici523630 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    PC kapalıyken monitörde sinyal yok yazması normal bir şey. Monitörler sinyal alamadıklarında ekranda bu tür uyarı mesajları çıkarırlar.

    Diğer sorununu anlayamadım. PC kendi kendine monitörün renklerini nasıl değiştiriyor? Bir ekran görüntüsü koyarsan sorununu daha net anlarız.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      MONİTÖRDE SİNYAL YOK YAZMASI GAYET NORMAL BİR DURUMDUR BUNUN İÇİN ENDİŞE ETMENİZE GEREK YOK

      RENK PROBLEMİNİ İSE MONİTÖR AYARLARINDAN VEYA RENK VE AYARLAR KISMINDAN KOLAYCA HALLEDEBİLİRSİN

      murathannn murathannn (13)
      5 yıl önce cevaplandı

      • @murathannn Lütfen hepsini büyük harfglerle yazmazsanız sevinirim, büyük harf yazmak kişiye bağırmaktır. ilkaybaki 5 yıl önce