pc kapatan virüs

merhaba   masa üstü bilgisayarım windows xp  bilgisayarı açtıktan 1 dk sonra hemen kapanıyor .
işlemcinin tozlu olduğunu düşünerek temizledim termal macunuda temas edecek kadar var pc markası lenovo)
64 bit.voltajda düşük değil.(sadece biosu açtığım zaman 2-3 dk açık kalabiliyor)
pc sürekli kapanıyor .. format atmayı deniyorum kapandığı için formatta atılmıyor ne yapmalıyım.

cigs cigs (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bios ayarlarının komple sıfırlanması gerekiyor eğer bu virüs biosada bulaştıysa siz hiçbirşey yapamassınız mutlaka uzman bir teknik servisin görmesinde yarar var

    tolgaaa tolgaaa (16)