PC kendi kendine otomatik onarıma geçti?

arkadaşlar pcyi açtım ve otomatik onarıma başlatılıyor diyo ve "Windows düzgün bir şekilde yeniden başlatılamadi"

seçenekler :
Yeniden Başlat "diğerini hatırlamıyorum"

Yeniden başlattım düzeldi sizce neden !!?? Olmuştur.?!

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Düzgün başlatılamadı" hatasının sebebi sistem ön yükleme dosyalarının hasar görmüş olması sebebiyledir. Sistem şu an için kendini onarmış, problem yok şimdilik. Ama senin PC -son günlerde açtığın konulara bakılırsa- bakım ihtiyacı var gibi görülüyor. Problemlerle karşılaştıkça onları çözmeye uğraşırsın elbette ama sistemi düzgün kullanabilmek için ille bu durumlara düştükten sonra yapmak gerekmez bunları. Tercih edilen bu yol olmamalıdır. Sistem normal ve düzgün çalışırkende bazı bakım ve kontrollerde yapılmalıdır. Bunlar yapılırsa gizli ve potansiyel problemlerde daha ortaya çıkmadan, daha sonra herhangi bir zamanda kendisini göstererek sistemde daha başka ve daha ciddi problemlere yol açmadan çözümlenmiş, giderilmiş olur:

    Bilgisayarda genel bakım ve kontroller nasıl yapılır? Bunun için neler yapılmalı, hangi yollar takip edilmelidir? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sağolun katil213 6 yıl önce
    • evet benim pcde bazı sorunlar bulunuyor. ve bunu en yakın zamanda çözmeye çallışacagım katil213 6 yıl önce
    • Kolay gelsin :) @katil213 temmuz 6 yıl önce