Pc Kullanıcı Bozuk Sorunu!!!!

merhaba arkadaşlar sabah bilgisarayım guncelleme cekdı acılırken ve ekran geldiğinde bi deyişiklik fark ettim Windows 10 ekranı acıldı ekran sıyah sadece asada wındows yeri ,bide arama yeri , bide saatler sadece bunlar gozukuyordu ve 1 sny de bır ekran kapanıp acılıyodu bende anlamadım neden boyle oldugunu ben de suan yan kullanıcı hesaba gecdım asıl kullanıcım bozuldu sebebi nedir.Bugün gene pc yı acdım fakat hemen karsıma 10 sny de bı uyarı geldı bende hemen cekdım sizede boyle paylasam https://hizliresim.com/z372mx

abdullah53 abdullah53 (35)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri yükleme yapmayı deneyin.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • İşde ben de onu yapıcakdım ekran acılmadıgı ıcın yapamadım ama @darkcrack iobit uninstall program kaldırma ama ıcınde bıssuru ozellıgı var sıyah ekrandayken 328 tane bos oge var elle sıl dedım ekrana geldı program orda sıstemı gerı yukleme bolumu ayın 12 sı vardı bende gerı yukleme oyle yapdım ama gene aynı. abdullah53 4 yıl önce