Pc'mi açamıyorum.

Birkaç yıl önce bilgisayarımı çok kastığı ve kendi kendine ekranda seçin yaptığı için tamirciye göndermiştim. Tamirci içinden bir şeyi değiştirmiş ve hafızası fln azalmıştı. Sonra düzelmediğini farkettim ve kendim sıfırladım. Pc'yi açtığımda içinde olması gereken uygulamalar yani kamera galeri mağaza fln yoktu o yüzden tekrar sıfırladım ve şimdi hiç açamıyorum. Açılıyor ama ekranda Casper yazıyor 1 2  saniye sonra gidip sonra tekrar Casper yazıyor. Ben tuşları kurcalarken ekranda mavi yazılar çıktı System Firmware fln yazıyor en başta. Buradan ayarlayıp da kendim düzeltebilir miyim bilgisayarımı? Lütfen yardım edin. Marka Casper Nirvana devamını bilmiyorum.

cdsyl cdsyl (1)
2 hafta önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    It sounds like a firmware or Windows issue. Try entering BIOS (F2, DEL, or ESC) to check boot settings or use a Windows USB to repair the installation. If it doesn't work, you may need a fresh Windows install or technician help.

    Visit here for more: https://realcrackers.com/radioboss-crack/

    bella23 bella23 (1)
    1 hafta önce cevaplandı