PC'min donanımları düşük ve Windows 10 kullanıyorum, 8.1 geçmeli miyim?

Selamun Aleyküm, ilk öncelikle benim bilgisayarım donanımları düşük yani şöyleki ekran kartı falan 2 GB'dir, ekran kartı da düşük. Yani oyun olarak Zula'yı tek kaldırıyor zaten bilindiği üzere Zula da dandik bir oyun. Ayriyeten 4 GB RAM, 300 GB HDD var. İşlemci Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz 2.33 GHz. Şöyle ki, Windows 10'da bazen ayarlara giriyorum geç açılıyor, bazen PC açılışta geç açılıyor açıldığında da 1-2 dk. falan uygulamar açılana kadar bir oyuna girdiğimde ve çıkış yapınca donuyor bende düşündüm ki Windows 10'dan 8.1 geçiş yaparsam daha iyi olmaz mı pc için? Sizlerin görüşünü alabilir miyim?

muha189 muha189 (29)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SSD alırsan Windows 10'da rahat kaldırır. HDD olduğu için sıkıntı yaşıyorsun. 8.1'e geçebilirsin.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Sağ ol anladım Allah razı olsun muha189 2 yıl önce
    • Rica ederim. hydra 2 yıl önce