Pc'nin wifi sorunu

Pc ye bişey oldu ne olduğunu bilmiyorum telefonlardan ve diğer bilgisayarımdan rahatlıkla wifiye bağlanıyorum fakat bu pc den bağlanamıyorum. Telefonumda bile etraftaki 20 wifi gözüküyor pc de gözükmüyor gözüken tek ağ bizim modemimizin ağı ve onada bağlanılmıyor lütfen yardım !!

siriusblack611 siriusblack611 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    "Ağ Bağlantıları", "Ağ bağlantılarını göster" sayfasından veya aygıt yöneticisinden wifi bağlantını, kablosuz ağ başdaştırıcını eğer devre dışıysa etkin duruma getir (sağ tık ve etkinleştir..). Zaten etkin durumda ise önce devre dışı bırak (yine sağ tık ile..) sonra yeniden etkin duruma getir.

    Bunları yaptığında bağlanabileceğini düşünüyorum.

    Esasen gördüğünü belirttiğin kendi modeminde yok ve sen bunun sadece önceden var olan görüntüsünü görebilmektesin gibi düşünmekteyim. Yani gerçeğini değil, kalıntıyı.. Eğer durum böyle ise, kablosuz bağlantını yeniden etkinleştirerek problemi çözebilirsin.

    Sonucu buraya yazarsan iyi olur. Belki duruma göre yeni tavsiyelerde olabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarıma Sag Tıkla  özeliklere Tıkla Aygıt Yöneticisine tıkla  ag bagdaştırıcılarına Tıkla Ve Oradaki lerin Hepsini Güncellle Sorunun Olmayacaktır İnşallah

      e3e3e3 e3e3e3 (15)
      9 yıl önce cevaplandı

        bu işlemleri yaptığın halde düzelmediyse bence senin bilgisayarın whiles yok yada driverin eksik

        ressam875 ressam875 (1)