PC oyun açınca mavi ekran veriyor

mavi ekranda yazanı buraya nasıl atıcam fotografı bilgisyarımda var

darkv3 darkv3 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarındaki fotoğrafı hizliresim.com sitesine yükleyip verilen resim linkini buraya yapıştırman yeterli olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisin? Açtığın tüm oyunlarda mı bu hatayı alıyorsun yoksa bazı oyunlarda mı alıyorsun? Ve fotoğrafı atmayı farurhenho nun dediği gibi yaparak atarsan yardımcı olmaya çalışırım.

      ardahd ardahd (631)