Pc ram alıcam yardım ?

Merhaba bilgisayara yeni ram alıcam ana kartım bu  MSI NF725GTM-P31 (MS-7309)  ddr 2 2 adet sokket var 2 side 1 gb ram var  daha yüksek ne kadar yapabilirim yada nasıl ram alabilirim yardım edin lütfen ?

kerimozdemir kerimozdemir (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maksimum 8 Gb DDR2 667/800 Mhz

    Böyle olunca elindeki 1'er Gb RAM'ler işe yaramayacak (yada en azından bir tanesi mecburen boşa çıkacak). Ben sana aynı marka ve aynı değerde iki RAM alınmasını tavsiye ediyorum (Aynı marka birbilerine uyum bakımından daha sağlıklı). Ve bu upgrade'i yaparken maksimum olanı tercih etmeni tavsiye ediyorum. Yani iki adet 4'er Gb DDR2, 667 veya 800 Mhz olmalı.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim bilgilerini dikkate alacağım çok yardımın dokundu. kerimozdemir 7 yıl önce
    • :) temmuz 7 yıl önce