Pc Şaka Virüsü Yapmak?

Şaka Virüsü Nasıl Yapılır Anlatımı Aşşağıdadır :)

Nasıl Yapıcam :)

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar Şaka Virüsü Yapmak için Çok Yöntem Vardır Ben 2 Tane Yöntemini Söyleyeceğim:

    Yapıma Geçelim :) :

    • 1 -) ilk Önce Metin belgesi Oluşturuyoruz. Adını İstediginiz Yapabilirsiniz.
    • 2 -) sonra Şu Kodu Yazıyoruz . Yazacagımız Kod masaustunde Dosya Oluşturmasını Sağlıyor Buda Şaka İçin Güzel Bir Yöntem
    • Kod : md ( istediginiz Klasör Adı ) Örnek : md Virus , Md Hata Bunun Gibi MD Virus Uzantı .bat Bitirdikten sonra . Farklı Kaydet Diyip Adını istediginiz Yapıp Sonuna .bat koymanız yeterlidir.
    • 3 - ) Hacker gibi Şaka Yapmak : Göz Korkutma : CMD açılır Ve yeşil yazılar iner Yeni Metin Belgesi Açın Veya Yukardaki İşlemi Yaptıgınız metin Belgesine Şunları Yazın KOD : Uzantı .bat
    • color 0a
    • cd . .
    • dir /s Nekadar çok yazarsanız Süresi O kadar Uzar
    • 4 -) SON OLARAKTA 2 SİNİ BİRLEŞTİRME ZAMANI Aynı kodları Aynı Metin Belgesine Yazıyoruz Şunun gibi : .bat yazıyoruz sonuna
    • md PC_Hacklenmistir
    • md For565
    • color 0a
    • cd . .
    • dir /s
    •
    • color 0a
    • cd . .
    • dir /s
    • TEŞEKKÜRLER :) Arkadaşınıza Skype den veya Facebook tan Gönderip şakayı Yapabilirsiniz

    NOT : BU TROJAN VE GERÇEK VİRÜS DEĞİLDİR ŞAKA AMAÇLIDIR HER HANGİ BİR ZARAR VERMEZ !!!!!!

    huseyinking huseyinking (-50)