Pc sessiz fan önerisi

Merhaba,

Bilgisayarım için sessiz bir fan almayı düşünüyorum fanların hem uygun bütçeli hemde kullanışlı olmalı fiyat performans olarak iyi bir fan önerisi için şimdiden teşekkürler(işlemci fanı işlemcim amd athlon II X2 260)

umuttt umuttt (207)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Biraz araştırma yaptım ve bir tane güzel bir işlemci fanı buldum. İşlemci sıcaklığına göre fan hızını ayarlıyor bu yüzden oldukça kullanışlı bir fan.

    Fanın marka ve modeli: Zalman CNPS5X

    Eğer fiyatı sana uygun gelmediyse bir tane daha işlemci fanı buldum oda ilk söylediğim zalman kadar performans sunmasa da seni hayal kırıklığına uğratmaz diye düşünüyorum

    Fanın marka ve modeli: XIGMATEK TYR SD962  (Vatan Bilgisayardan) Bulabilirsin

    Umarım faydalı olmuştur..

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • önerin için teşekkürler. umuttt 7 yıl önce
    • Rica ederim tahatugyan 7 yıl önce