pc sistem geri yükleme ayarlarını sıfırlayabilirmiyim

windows7 sistem geri yükleme ayarları sıfırlanırmı

utku1965 utku1965 (36)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    arkadaş tarif etmiş  ben birazdaha değişik yol tarif edecem sistemi yeniden başlat sırasıyla BAŞLAT tıklat  GERİ YÜKLEME OLUŞTUR tıklat C SÜRÜCÜ   çif tıklat  c sürücü açık yazar YAPILANDIR tıklat  ve SİL  tıklat  burdan çık ve OLUŞTUR tıklat bu kadar

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      Evet, ilgili arabirimden sıfırlayabilirsin. Ayrıca ve en kolayı önce sistem geri yüklemeyi durdurursun, yani fonksiyonlarını kapatırsın ve sonra yeniden başlatırsın (aktif hale getirirsin); yeniden başlattığın sırada el ile bir geri alma noktasıda oluşturursun.

      Bu şekilde eski geri alma noktalarıda silinmiş olacağından sabit diskinde önemli bir yerde kazanmış olursun.

      Denetim Masası>Sistem ve Güvenlik>Sistem

      Sol taraftaki bölmeden Sistem koruması'nı tıkla

      Karşına çıkan arabirimde aynı sekmede (Sistem koruması) Yapılandır düğmesini tıkla.

      Devamı çok kolay.. :-)

      temmuz temmuz (12505)