PC Sistem Önerisi

Hem Gaming amaçlı olarak, hemde kişisel anlamda Grafik & Video programlarını performanslı bir şekilde kullanabileceğim, kalite anlamında uzun ömür biçilmiş bileşenlerden oluşan Üst  Düzey bir sistem için yüksek bir bütçe ayırdım; En Azından Bana göre yüksek :) Overclock tutkunu değilim. Kendi seçimlerim var ama mantıksız gözüküyorsa müdaheleden çekinmeyin ;

Sizden Anakart, İşlemci, RAM ve Ekran Kartı için 14.000 TL'lik bütçe ile önerilerinizi rica ediyorum ...

- Sistemde 1 adet Samsung M2 970 PRO 512GB ve Samsung 860 EVO 1TB SSD almayı planlıyorum ...

- Min 1000 W bir Güç Kaynağı olacak ( Corsair veya Cooler Master )

- Kasa Seçimi Cooler Master SL600M

- İşlemci Soğutucusu olarak Corsair Hydro Serisi Sıvı Soğutucu sistemlerinden birini almayı planlıyorum ...

Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkür Ederim ...

ongun ongun (90)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı olarak sana önereceğim

    MSI Gaming X Trio GeForce RTX 2080 8GB 256Bit GDDR6 PCI-E 3.0 Ekran Kartı

    Ram olarak sana önereceğim

    KINGSTON KNG Hyperx Fury 16GB (2X8GB) DDR4 2400MHz CL15 Ram Bellek (HX424C15FB2K2/16 )

    Bana sorarsan bunları al bütcen yine artacak ama olsun

    darkcrak darkcrak (5168)