PC siyah ekran sorunu

Pc Aciyorum Masaustune Gelince Siyah Ekranda Kaliyor  Hicbise Yapamiyorum Gorev Yoneticisine Ulasilmiyoe Gozukmuyor ctrl+alt+delete yaptimda Format Atamiyorum Sadecr İmlec Ve Siyah Ekran Kaliyor

tolgahd33 tolgahd33 (3)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Windows 10 masaüstü siyah ekranda takılı kalıyorsa şunu yapmanı öneririm:

  1. Masaüstü açılıp siyah ekran geldiğinde bilgisayarın açma kapama düğmesine basılı tut.
  2. Bilgisayar 5-10 saniye sonra kapanacaktır.
  3. Tekrarda bilgisayarı aç. Yine masaüstü açılıp siyah ekran geldiğinde bilgisayarın açma kapama düğmesine basılı tut.
  4. Bilgisayar 5-10 saniye sonra kapanacaktır.
  5. Bu işlemi bir kaç defa tekrar ettiğinde bu sefer Windows 10 kurtarma seçenekleri gelecek karşına.
  6. Kurtarma seçeneklerinde Sorun Gider Gelişmiş seçenekler  bölümüne git.
  7. Buradan Başlangıç Onarma seçeneğini seç.

Bu işlem Windows sorunlarını giderecektir.

hakan hakan (15424)