PC siyah ekran veriyor ne yapmalıyım? Oyunlarda siyah ekran alıyorum nasıl çözebilirim?

Merhaba, uzun zamandır yaşadığım bir sorun var. Bilgisayarım CS:GO, Minecraft gibi oyunlarda siyah ekran veriyor ama PC çalışıyor ve kapatma tuşundan kapanmıyor. Kısaca kitleniyor. AMD Ryzen 3, ekran kartım RX 570.

yusufpc yusufpc (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartına OC yapıldı mı?

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Hayır yapılmadı Ve nasıl yapcam söyleye bilir misin ?

      yusufpc yusufpc (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • yapacağın şey değil yapmaman gereken şey. Yaptın mı diye sordum zaten. Senden başkası kullanıyor mu bilgisayarı? hydra 2 yıl önce
      • Hayır kulanan yok yusufpc 2 yıl önce
      • ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncel sürücüyü yükle. hydra 2 yıl önce
      • dc varsa oran konuşalım yusufpc 2 yıl önce
      • Ve DDU NE yusufpc 2 yıl önce
      • https://discord.gg/Ww6dEPjP gel yusufpc 2 yıl önce
      • https://uzmanim.net/soru/display-driver-uninstaller-ddu-nedir-nasil-kullanilir/63947 hydra 2 yıl önce
      • file:///C:/Users/Ta%C5%9Fk%C4%B1n-pc/Pictures/indir%20(1).svg hangisi linkte foto varnagisi ekran kartı yusufpc 2 yıl önce