pc sürekli reset atiyor

windows 10 icin bi guncelleme vardi %18 takildi biraz bekliyim dedim sıkıldïm sonra pc'yi kapatip actim şu an kendine en az 30 defa reset atti ve hala atiyor, ne yapabilirim?

​​

gta5 gta5 (19)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 güncellemesi sırasında aynı durum benim başıma geldi. Reset atmaya devam edecek. Güncelleme sorun çıkartmış. Bir kaç defa daha böyle devam edecek sonra Windows onarma devreye girecek merak etme. Güncelleme geri alınacak.

    Yüklü olan bir yazılım ya da uyumsuz bir sürücü yüklenen güncelleme ile ilgili sorun çıkartıyor. Sen otomatik onarma işleminin başmasını bekle.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • tm abi bekliyom gta5 4 yıl önce
    • hocam ben sıkıldım, daha ne kadar beklicem gta5 4 yıl önce
    • @gta5 Windows 10 onarma ekranı gelmiyor mu? alattin 4 yıl önce
    • hayir. gta5 4 yıl önce
    • hocam napcam kapatip aciyom duzelmiyo da gta5 4 yıl önce
    • Batarya çıkıyorsa bataryayı çıkart ve bilgisayarı açma tuşuna bas bırak yap 9 kere ve basılı dur en son bataryayı tekrar tak ve bilgisayarı açmayı dene @gta5 darkcrak 4 yıl önce
    • hocam pc laptop nasil cikartcam :/ gta5 4 yıl önce
    • @gta5 bilgisayar resetlemeden açma kapama düğmesine basılı tut kapanana kadar. Bunu 4-5 defa tekrar et. Bakalım kurtarma ekranı gelecek mi alattin 4 yıl önce
    • @alattin tm hocam cozdum, yardiminiz icin tesekkur ederim. gta5 4 yıl önce
    • @gta5 dediğim gibi mi oldu? alattin 4 yıl önce
    • @alattin yok hocam f10 ile shift, alt,ctrl kombinlerini denedim karsima bi kurtarma ekranina benzer mavi bi ekran geldi, ilk basta onarmaya fln bastim hata verdi fln fln bi seylere bastim duzeldi gta5 4 yıl önce