PC toplayacağım, öneri yapar mısınız?

7-8 K bütçem var ama monitör de dahil bir şekilde.

buraak buraak (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Birazdan bir şeyler ayarlarım mesajım dursun. Hangi oyunları oynayacaksın? Rekabetçi ise 144 Hz monitör almanı öneririm, onun dışında hikaye oyunları oynuyorsan 75 Hz yeter.

    Toplama PC yapabilirim ancak ekran kartı olmaz çünkü ekran kartı yok.

    Ekran kartı ve monitör için toplam 5000 TL kalıyor. Bütçeyi biraz aştım 8500~ TL yaptım. 5000 TL kalıyor bu şekilde eğer 500 TL artamazsan 4500 TL. Eğer ilk dediğim geçerliyse monitör olarak;

    Ekran  kartı için 3400 TL bütçe kalıyor buna da ne bulursan artık.

    Bütçeyi arttırabilirsen bu sistemi öneririm ilk önerdiğim sistem ile aşırı fark var. Ama fiyatı 8300 TL.  600-700 TL'ye ucuz monitör almanı öneririm.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      arttırmaya çalışacağım çok acelesi yok 2 ay sonra alabilirim

      buraak buraak (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Attığım monitör kaliteli 165 Hz 1 MS. Bütçeyi 8700 yaparsan en son attığım kombinasyonu yapmalısın yoksa aksi halde 5 para etmeyen sistem 7600 TL civarına kuracaksın. hydra 2 yıl önce
      • teşekkür ederim buraak 2 yıl önce
      • rca ederm hydra 2 yıl önce