pc usb yi tanımama sorunu

telefonumu usb kablo ile pcye bagladıgımda usbyi tanımıyor arkadaşlar ne yapmam gerek?

cakab3y cakab3y (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Önce farklı USB portu, farklı kablo ve hatta farklı PC denemeleri yap. Yine sonuç alamaz isen alttaki linke bak.

    USB Aygıtı Tanınmadı problemi nasıl çözülür? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      telefonu normal actıgımda sanırım usbyi görüyor ama ben telefonu tam açamıyorum bu root işleminde bir hata yaptıgımdan dolayı..telefona kendi orijinal roomunu yükleyecem odin mode ile açtıgımda telefonu aygıtı tanımıyor dıyo pc

      cakab3y cakab3y (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Telefonlar ve root konusunda pek bir bilgi sahibi değilim. Bu sebeple bahsettiğin özel hal mevzuunda birşey diyemem ama sen yine farklı port, farklı kablo ve farklı PC tavsiyelerimi bir dene istersen. Bir zararın olmaz. temmuz 9 yıl önce

      Android USB Driver bunu yüklediniz mi?  Eğer yanlış rom yüklediyseniz  Recovery Modda açıp yedekten geri dönmeyi deneyebilirsiniz

      murat murat (12492)
      9 yıl önce cevaplandı

      • arkadaşlar saolun sorunu başka bir pc de çözdüm..benim anlamadığım bu usb aygıtı benım pc de neden tanınmıyor cakab3y 9 yıl önce