PC uyku modundayken fişi çeksem açılınca uyku modundamı açılır?

Oyun indiriyorum fazla vaktim olmadığı için bilgisayarı uyku moduna aldım, bilgisayarın fişi çekilirse kaldığım yerden devam edermi?

buafwi66146 buafwi66146 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İndirdiğin platform Steam, epic games, uplay, origin gibi platformlar ise evet devam eder ancak Epic Games yamuk olabiliyor, dikkat etmekte fayda var. Torrent indiriyorsan, torrent ile neredeyse hiç indirmediğim için bilmiyorum ama devam etme özelliği var, yalnız torrent'te indirilen dosya yarım kalırsa oyun dosyası bozulabilir dikkat et.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Torrent'ten indiriyorsan, bilgisayarı kapatıp açınca indirme kaldığı yerden devam eder. Ama diğer platformları bilmiyorum maalesef.

      omercik omercik (9418)