Pc ye dün windows 10 kurdum direct yüklerken böyle bir hata alıyorum setup could not download the file. please retry later or check network connection

Directx kurarken setup could not download the file. please retry later or check network connection bu hatayı alıyorum

yasuo2121 yasuo2121 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İnternetin ile ilgili sorunun olduğunu söylüyor bana sorarsan internetini 10 saniye kapat ve 10 saniye sonra aç ardından bilgisayarını yeniden başlat ve tekrardan kurmayı dene o uygulamayı

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    İnternete bağlı olmanız gerekiyor directx indirebilmek için. Dosyaları internet üzerinden indiriyor, siz kurulum dosyasını indirdiniz ancak iş burada bitmiyor internetten dosyaları alması lazım, bunun için de internete bağlı olmanız gereklidir. İnternete bağlanıp indirin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • İnternete Bağlı yasuo2121 3 yıl önce
    • https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109 buradan indirin hydra 3 yıl önce
    • @yasuo2121 hydra 3 yıl önce

    interneta baglı ve bu hatayı alıyorum

    serkanbey serkanbey (1)