PC ye iki tane hard disk takılır mı

Merhaba iki tane PC var bütün de win7 birinde win11 kurulu ben diğer PC nin win11 in hard diskini alıp diğer PC ye bağlayabilir miyim bilgisayar ağır olur mu sizce bir de iki tane işletim sistemimi olur bu konuda ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz

muha189 muha189 (29)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Takılır, ağırlaştırma olmaz.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Peki iki hard diskte sistem var o ne olacak onun hakkında bir şey demedin muha189 1 yıl önce
    • @hydra muha189 1 yıl önce
    • Bişey olmaz ondan, hangisiyle başlatmak istiyosan onla başlatırsın sana windows açılışında sorar zaten. Doğru sistemi seçtikten sonra öbür diski biçimlendirebilirsin. @muha189 hydra 1 yıl önce