pc yi açarken windows gezgini durdurdu diyor ve hiç bir program gozukmuyor kısacası hiç bir şey yapamıyorum

lütfen bu sorunu bilen varsa söyliyebilirmi pc de hiç bir şey yapamıyorum iyikide advanced system care var onunla

internete girebiliyorum ve burdanda size yazabiliyorum.lütfen buna bir çözüm bulun

merdo55 merdo55 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Öncelikle SolCtrl+Shift+Esc tuşlarına basınız.Daha sonra Uygulamalar sekmesine gelerek Yeni Görev  seçeneğine tıklayınız.Oradan Yeni Görev yerinden arama yerıne explorer.exe yazıyoruz ve işlemimiz bitiyor.

    Teşekkür ederim.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    8 yıl önce cevaplandı

    • AHMET ABİ EXPLORER.EXE YAZIYORUMDA ENTERLEDİĞİM ZAMAN TEKRAR ÇALIŞMAYI DURDURDU DİYOR OLMUYOR PC Yİ YENİDENMİ BAŞLATMAM LAZIM ? merdo55 8 yıl önce
    • Dediğin sorunu yanlış anlamışım sanırım.Masaüstündeki simgeler gözüküyor mu?Yoksa sadece Windows Gezgini çalışmayı durdurdu mu diyor ? ahmetsamil 8 yıl önce